Juho Niemelä - Puheenjohtaja

Puheenjohtaja on päävastuussa koko yhdistyksen sekä hallituksen toiminnasta.
pj@matkarata.fi

Iiris Kleemola - Varapuheenjohtaja

Varapuheenjohtaja toimii puheenjohtajan oikeana kätenä. Varapuheenjohtaja vastaa tapahtumapuolen asioista.
vpj@matkarata.fi

Miia Korhonen - Viestintävastaava

Viestintävastaava hallinnoi yleistä sähköpostiamme. Tätä kautta saat kiinni kaikki hallituksen jäsenet.
hallitus@matkarata.fi

Vili Vertanen - Vapaa-aikavastaava

Vapaa-aikavastaava on vastuussa MatkaRaTan tapahtumien suunnittelusta ja järjestämisestä.
vapaa-aika@matkarata.fi

Arttu Palovuori - PR-vastaava

PR-vastaava hoitaa yhdistyksemme yhteistyöasioita ja on vastuussa eri yhteistyökumppaneistamme ja jäseneduista.
pr@matkarata.fi

Sara Ronkainen - Tutor- ja Edunvalvontavastaava

Tutor- ja edunvalvontavastaava ohjaa MatkaRaTan tutortoimintaa ja hoitaa restonomiopiskelijoiden edunvalvonnallisia asioita.
tutor@matkarata.fi

Kaisa Kotilainen - Taloudenhoitaja

Taloudenhoitajamme vastaa kaikista yhdistystämme koskevista raha-asioista.
talous@matkarata.fi

Riina Mäenpää - Markkinointivastaava

Markkinointivastaava toimii sisällöntuottajana kaikissa yhdistyksemme kanavissa.
riina.maenpaa@matkarata.fi

Heini Kuorikoski - Materiaalivastaava

Materiaalivastaava on vastuussa MatkaRaTan nettisivujen ylläpidosta ja muusta materiaalin tuotosta.
heini.kuorikoski@matkarata.fi

Anna Turunen - 3MIOT-vastaava

3MIOT-vastaava toimii osana 3MIOT-biletiimiä yhdessä muiden ainejärjestöjen edustajien kanssa.
anna.turunen@matkarata.fi

Alisa Huisman - Jäsen

alisa.huisman@matkarata.fi

Jonna Jaatinen - Jäsen

jonna.jaatinen@matkarata.fi

Julianna Knuutinen - Jäsen

julianna.knuutinen@matkarata.fi

Anniina Mäntyjärvi - Jäsen

anniina.mantyjarvi@matkarata.fi

Samu Turunen - Jäsen

samu.turunen@matkarata.fi

Close Menu